50th KVIFF - část první

15. července 2015 v 20:49 | eddiecook |  Autogramy osobně
50th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL
Část první - Michael Kocáb a Berenika Kohoutová
Karlovarský festival letos oslavil svůj padesátý ročník a já se přiznám, že jsem byl trošičku líný, co se týče tuzemských umělců. Zaprvé jsem nejčastěji potkával herce, které už podepsané mám (Janžurová, Donutil, Čvančarová, Vilhelmová a další a další) a nechtěl jsem je zbytečně otravovat, a za druhé jsem potkával české herce, jejichž fotku jsem u sebe zrovna neměl :-). Každopádně padesátý ročník jsem si maximálně užil jeho nevídaně uvolněnou atmosférou a několika úžasnými filmy.

Vyhlédl jsem si ale tyhle dvě české osobnosti. Michael Kocáb, frontman legendárního Pražského výběru, bývalý externí poradce Václava Havla a v roce 2009 i ministr pro lidská práva. Podepsal se ochotně, byl až paranoidně vyděšený, jak je možné že jsem věděl, že bude na festivalu. Když měl následující den ohlášenou besedu v Domě České televize...dávalo to smysl, no néééé? :-D.
Na herečku Bereniku Kohoutovou (Nepravděpodobná romance, Můj vysvlečenej deník, Život je ples, Ulice...) jsem si počkal po premiéře jejího nového filmu Cesta do Říma. Musím říct, že podpis má moc hezký!

Autogramů z Varů letos nebude moc, ale myslím, že mám připravené docela roztomilé kousky a rád se podělím i s několika príma historkami :-). Zase třeba pozítří!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama