Scott Sanders

14. listopadu 2010 v 13:00 | eddiecook |  Autogramy osobně
Dnes odpoledne si jdu za sběratelem pro několik moc príma podpisů, ale mezitím sem dám alespoň další úlovek z jednoho ročníku Karlových Varů. Režisér SCOTT SANDERS tam uváděl úžasný (můj velice oblíbený) film ČERNEJ DYNAMIT (Black Dynamite) a já se ho později docela snažil najít. Sanders se docela smutně a většinou sám procházel po kolonádě. Dodal jsem si odvahy a oslovil ho. Upřímně jsem vychválil film a požádal ho o autogram. Řekl, že je to cool, že se mi film líbil, a vypadal, že je docela potěšený. Škoda jen, že nemám podepsaný přímo plakát, který mi visí doma na zdi, ale co nadělám :-)
scott_sanders
SCOTT SANDERS napsal a režíroval pouze dva filmy. Jeden s Alecem Baldwinem - Špinavý kšefty a právě Černýho Dynamita. Ohromně slavný je však jako DJ v Los Angeles. Vystupuje pod přezdívkou Suckapunch !

Adresu jsem nenašel :-(  Ale můžete zkusit třeba nějak kontaktovat přímo něj buď přes MySpace http://www.myspace.com/djsuckapunch/   nebo přes Twitter http://twitter.com/suckapunchy.  Ale možná, když se bude dlouho pátrat na internetu, něco by se našlo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama