JAK POZNAT ORIGINÁL? - MICHAEL CAINE

30. října 2010 v 22:20 | eddiecook |  Rady, tipy, zkušenosti
Michael Caine je herecká legenda. Má cenu mu psát? Podepisuje vůbec. ANO! ALE:
Caine má dvě adresy. Americkou a britskou. Na obou se občas podepíše a občas to udělá někdo za něj (možná placení skřítkové).

Jeho skutečný podpis má několik hlavních znaků. Podivné M v křestním jméně, které začíná véčkem a smyčkou. První L není poznatelné a vypadá spíš jako obyčejná špička nebo má smyčku nahoře jen malinkatou. Teprve u druhého L udělá smyčku větší.
Michael vypadá tedy asi takhle:
michael


Příjmení Caine se potom skládá jen z C a dvou smyček, někdy něco mezi tím, někdy tečka. Ale řádově většinou takhle:
caine


První pravý podpis je docela klasika, druhý podepsal Caine na autogramiádě knihy, takže pokud Vám přijde druhý případ, je to taky správně, ale nejspíš v rychlosti"
prave

FALEŠNÉ PODPISY:
První případ je ubohý pokus, který chodí často z Británie. Je však opravdu hrozný a jste si hned jistí, že je nepravý:   Druhý případ je složitější, ale má příliš velké první L, často jiné M a C a především píše věnování většinou TO NĚKDO. Zatímco Michael Caine píše téměř vždy Best Wishes NĚKDO :-))
fales

NENÍ TO ZKRÁTKA VŮBEC LEHKÉ. DVĚ KLIČKY SE ROZEZNAT DAJÍ, TA DRUHÁ VERZE SECRETARIAL PODPISŮ JE VŠAK ZNATELNĚ PODOBNĚJŠÍ SKUTEČNÉMU PODPISU A TUDÍŽ HŮŘ IDENTIFIKOVATELNÁ.
Pokud tam ale budete mít napsané Best Wishes, máte prostě štěstí ! :-) Pokud tam budete mít To, musí vypadat jako při podpisu v knize, tedy v podstatě vypadající jako číslice 7.

Uff. Doufám, že to někomu pomůže ověřit si pravost Cainova podpisu. Sám se moc moc bojím, co mně samotnému dojde (jestli vůbec něco). I neúspěch sem samozřejmě uveřejním a alespoň si ověřím, jestli tenhle článek k něčemu je :-D.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama