Paul Mazursky

28. října 2010 v 2:45 | eddiecook |  Autogramy osobně
V roce 2008 si americký režisér Paul Mazursky pomaličku ťapkal sálem po světové premiéře dokumentárního filmu Nick Nolte: No Exit a já ho poprosil o autogram. Jeho přítomnost pro mě byla docela překvapením, protože jsem režisérovo jméno znal ve spojení s několika filmy. Podepsal se poněkud roztřeseně, ale ve svých letech na to má vážně právo. Jsem za podpis moc rád.
paul_mazursky

Režisér a herec Paul Mazursky se narodil 25.04.1930 v New Yorku. Začínal jako herec v prvním celovečerním filmu Stanleyho Kubricka Strach a Touha, později se objevil například ve filmech Carlitova cesta, Drsný a drsnější nebo Majestic. Jako režisér je znám především výbornými filmy Harry a Tonto, Moskva na Hudsonu s Robinem Williamsem, Somrák z Beverly Hills s Nickem Noltem a jinými. Mazursky byl za svůj život pětkrát nominován na OSCARA. Jednou za nejlepší film (Rozvedená žena,1978) a čtyřikrát jako scénárista. Zrovna před několika dny dostal Cenu kritiků Los Angeles za celoživotní přínos.

Adresu jsem bádal dlouho dlooouho.
Normální kontaktní adresu jsem nenašel, ale jelikož jsem zjistil, že je Mazursky prezidentem a vlastníkem Tecolote Productions, tak si myslím, že by se tam k němu pošta měla dostat:

Paul Mazursky
Tecolote Productions
280 S Beverly Drive # 311
Beverly HillsCA 90212-3903
USA
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama