KOMU RADĚJI NEPSAT ?

22. října 2010 v 2:01 | eddiecook |  Rady, tipy, zkušenosti
Kterým celebritám je ztráta peněz psát ? 

Existují herci, u kterých je takřka zbytečné jim psát, protože se na 99% nedočkáte buď vůbec ničeho, v "lepším" případě předtisklého podpisu, autopenu (mašinky, která podepisuje fotky - má nahraný něčí podpis a podepisuje a podepisuje:-)) nebo podpisu nějaké sekretářky, manažera apod.   

Pojďme si vyjmenovat pár typických případů uličníků (pro kompletní vyjmenování by asi blog nestačil) :-) :


HERCI/HEREČKY "nedojdevámvůbecnic":

Gary Oldman - (bohužel zrovna můj nejoblíbenější herec) - na poštu vůbec neodpovídá, takže je jeho podpis možné získat pouze osobním kontaktem. A to věřím, že fandové Harryho Pottera ukrutně bombardují jeho kontaktní adresu.

Anthony Hopkins - Hannibal Lecter se dozvěděl, že se podpisy prodávají na internetu, což ho tak rozhořčilo, že se rozhodl nepodepisovat se vůbec. Možná svůj slib nedodržuje na premiérách, ale na dopis Vám jistě neodpoví.

Sandra Bullock - se sice velice ráda podepíše nebo se s Vámi i vyfotí, ale jedině osobně. Napsat jí dopis je jako hodit peníze do propasti.
.........................

HERCI/HEREČKY s podpisem hromadně předtisklým:

Jack Nicholson - Jack si raději posedí na zápase L.A.Lakers, než aby posedával za stolem a podepisoval. Na festivalech a premiérách se podepisuje často. Když mu však napíšete, dojde Vám usměvavá předtisklá fotka i s podpisem, jakou si můžete vytisknout doma.

Ewan McGregor - posílá svoji  pre-printovou fotku s modrým podpisem. Vypadá sice hezky, ale Vaše fotky Vám dojdou nepodepsané. (I když někteří jedinci tvrdí, že jim podpis došel).

Halle Berry - má svoje připravené, tiskárnou prohnané fotky taky v šuflatech. Stalo se však jednou, že některým lidem prý odpověděla kolem Vánoc - přáním s podpisem. Takže Halle Bery zkuste jedině předvánočně :-D Ale nedával bych tomu moc nadějí...
..........................

HERCI/HEREČKY "autopenoví":

Johnny Depp - typický příklad autopenu. Má výhodu před předtiskem, že můžete mít strojový podpis na své poslané fotce, a že Johnny to tu mašinku musel jednou naučit (pokud na to hledíte optimisticky). Člověk, který tam sune fandovské fotky musí mít asi dlouhou pracovní dobu:-). U Deppa je pochopitelné, že kdyby podepisoval sám, asi by nedělal nic jiného. 

Antonio Banderas - ačkoliv v Karlových Varech se podepisoval trpělivě hromadám lidí, na dopisy odpovídá slušivým autopenem. With Love...

Milla Jovovich - hrdinka Resident Evilu Vám na žádosti ráda odpoví. Taky vždycky strojově.
...........................

HERCI/HEREČKY a jejich sekretářky:

Musím se vyjádřit, že secretary podpisy jsou ta nejzáludnější věc. Jsou celebrity, u kterých si zkrátka nemůžete být jisti, že fotky podepisují oni (resp. vlastně si nemůžete být jisti u nikoho, to je krutý fakt). Těmi nejistými jsou například John Travolta, Dustin Hoffman, Robin Williams, Robert Redford a jiní.

Myslím, že jedny z nejpodezřelejších secretary celebrit jsou Al Pacino, Drew Barrymore, 
Sarah Jessica Parker nebo Kiefer Sutherland a bohužel mnohé další.....
.............................MŮŽE SE TO ZDÁT ZOUFALÉ, SMUTNÉ, BEZNADĚJNÉ.
DESÍTKY OBLÍBENÝCH CELEBRIT NEMAJÍ NEBO NECHTĚJÍ MÍT ČAS NA PODPISY SVÝM FANOUŠKŮM, KUPUJÍ SI STROJE NEBO NAJÍMAJÍ ŠIKOVNÉ PODEPISOVAČE.

JEDINOU NEOTŘESITELNOU JISTOTOU JE SAMOZŘEJMĚ OSOBNÍ SETKÁNÍ... KDYŽ VIDÍTE, JAK RUKA UMĚLCOVA VYTVÁŘÍ KLIKYHÁKY NA VAŠÍ FOTCE NEBO PAPÍRU A OBDAŘÍ VÁS U TOHO JEŠTĚ ÚSMĚVEM NEBO PODĚKOVÁNÍM:-). U NÁS JE VŠAK BOHUŽEL PŘÍLEŽITOSTÍ POMÁLU. 

PROTO !!!: Když chcete někomu napsat, podívejte se ze všeho nejdřív na zkušenosti ostatních, prověřte si seznamy "podezřelých" a třeba porovnejte z internetu podpisy doručené a podpisy z osobních setkání (samozřejmě nikdy nejsou na chlup stejné, ale měly by mít společné znaky). Bohužel hodně Vašich oblíbenců neprojde tímhle krutým sítem (autopen, sekretářka, pre-print...), ale zkusit to můžete vždycky. Na druhou stranu, je to zábava a koníček. A přece i autopen nebo předtisklá fotka z kanceláře Vašeho oblíbence není tak úplně k zahození. 

Myslím, že textu bylo víc než dost a doufám, že toho nebylo moc negativního naráz. 
Nechci Vás tím odrazovat od psaní jmenovaným lidem, spíš Vám pomoct ušetřit zbytečně vyhozené peníze za poštovné, fotky a mezinárodní odpověďky. 

Kdo si píše o autogramy ví, jak zábavné je vybírat si fotky k vytisknutí, smolení dopisů a především radost, když se ve schránce objeví obálka s podepsanou fotografií. Svým způsobem je zábava i to čekání a každodenní napětí při otevření schránky. Někdy se Vám nevrátí nic, někdy autopenový podpis a někdy ten pravý, vzácný podpis Vašeho oblíbence, idolu, krásné herečky, legendy, mladé celebrity nebo zpěváka. Ať už Vám odpoví kdokoli, koho jste si vybrali, je to skvělý pocit, který stojí za ten risk. Natož, když Vám k podpisu připojí věnování nebo pár řádek !
 


Komentáře

1 greatlee greatlee | Web | 11. listopadu 2010 v 19:10 | Reagovat

Skvěle napsané :)
Nespřátelíme se?

2 Satine Satine | Web | 1. ledna 2012 v 22:23 | Reagovat

Já jsem se rozhodla sehnat podpis Ewana McGregora, nejdřív jsem mu chtěla napsat, ale udělala jsem dobře, že ne, jelikož jak čtu, tak to má předtisklé.
Objednala jsem si jeho autogram na e-bay za nějakých 15 dolarů i s poštovným. Sice to taky může být nějaký podvod, ale doufám, že ne. Vlastně je tohle moje první zkušenost s e-bay, tak uvidíme.

3 Blanka 40 Blanka 40 | 29. května 2013 v 10:31 | Reagovat

Nemáme s autogramy žádnou zkušenost, ale chtěly bychom pro kamarádku k narozeninám podepsanou fotografii (nebo plakát), stačí i autopen, Antonia Banderase. Nevíme jak postupovat (zaslat vlastní fotky, poslat peníze....) ani kam napsat. Poradí nám někdo?
Velké dík.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama