Jiří Bartoška

28. října 2010 v 14:06 | eddiecook |  Autogramy osobně
Jiří Bartoška mi dal autogram před diskuzí v Kavárně Reflex. Mluvil asi hodinu, pak se ho mohli ptát lidi (já nenašel odvahu) a všechno to strašně prokašlal a prochraptil (měl nějakej zánět hlasivek či co - asi z cigaretek:-)). Třikrát nám slíbil, že nebude kouřit, pak se to stáhlo na to, že nebude kouřit aspoň ten den a nakonec si zapálil venku. Všichni mu strááášně lezli do zadku, jak byl úžasnej v Líbáš jako Bůh, a že je úžasnej vlastně furt a smáli se každýmu jeho vtípku. Ale jak říkám, až na to, že seřval servírky, kde má tu vodu bez bublinek, byl fajn a dobře se poslouchal.
Taky jsme si ho párkrát cvakli na foťák :-).   Tu podepsanou A4 fotku mi ženská, co seděla vedle, hrozně záviděla: "No to máte hezkou fotku. To si snad můžete zarámovat no. Jéééje."

jiri_bartoska

Herec Jiří Bartoška (24.03.1947) si zahrál ve veliké spoustě filmů jako Je třeba zabít Sekala, Všichni moji blízcí, Bolero, Tichá radosť, moje oblíbené Strašidlo cantervillské a mnoho dalších. V současné době je také znám především jako prezident Filmového festivalu v Karlových Varech nebo hlasový průvodce cestopisných dokumentů spolu s Miroslavem Donutilem.

Autogram se mu dá snad napsat buď přes filmový festival nebo raději přes Divadlo Bez zábradlí, kde hraje.

Jiří Bartoška
Divadlo Bez zábradlí
Jungmannova 31
110 00 Praha 1 
 


Komentáře

1 zuzana zuzana | E-mail | 1. července 2016 v 10:14 | Reagovat

Tam sem psala tak doufám že mě odeppíše.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama